"Every moment of our life can be the beginning of great things." J.H.Pilates

Každý okamžik našeho života může být začátkem velkých věcí.

Aktuální informace

Děkuji Vám za Váš zájem.

Čtvrteční skupina - dne 7.11.2019 - necvičíme. Těším se příští týden. Děkuji.

Skupinová cvičení ve čtvrtky - uzavřené lekce - probíhají od 17:30 - 18:30 hod.

Cvičení probíhá formou 10ti předem zaplacených, po sobě následujících lekcí

 Zájemci o cvičení od září 2019, mne prosím kontaktujte na mailové adrese - v současné době se lze hlásit jako náhradník. Pro zájemce o individuální lekci či lekci na Reformeru mám ještě pár posledních volných termínů, v případě zájmu, mne prosím kontaktujte na mail. Děkuji

Před zahájením cvičení

Pilatova metoda si klade za cíl obnovovat přirozený a zdravý způsob zacházení s vlastním tělem. V tomto smyslu se jedná o bezpečné cvičení vhodné pro každého. Nicméně - před začátkem jakéhokoliv cvičení se poraďte se svým lékařem.

Necvičte proto v žádné z následujících situací, zvyšujete riziko úrazu:

  • Dvě hodiny po jídle.
  • Po požití alkoholu nebo psychoaktivních látek.
  • Při zvýšené teplotě nebo nevolnosti.
  • Při bolesti po úrazu.

Každá lekce je uzpůsobena jedinci/skupince, která zrovna cvičí. Cviky jsou představovány ze začátku v přípravné fázi a s modifikacemi tak, aby pomáhaly k rozvoji všech částí těla do jednoho funkčního celku. Postupně je přidáváno na intenzitě. 

Ceník

Cvičení ve skupině - pokročilí

130 Kč/ 1 os.

Cvičení ve skupině 8 lidí (max.)

130 Kč/ 1 os.

Cvičení pro 2 osoby - podložka a REFORMER

250 Kč/ 1 os. 

Individuální lekce

Samotné cvičení trvá 50 minut během kterého se zaměříme na Vaše konkrétní potřeby.

na vyžádání 

Zaměřuji se na menší skupinky klientů, což přináší více prostoru pro individuální přístup a asistenci během lekce. Při cvičení využíváme váhy vlastního těla a také používání originálních Pilates pomůcek.

Lekce probíhají ve vlastních prostorách Pilates studia ve Vsetíně, Mostecká 130, budova Petrklíče. Na všechny lekce je nutné se předem nahlásit vzhledem k omezené kapacitě prostoru.

"Pilates is the complete coordination

 of body, mind and spirit."

J.H.Pilates

Pilates je dokonalá souhra těla, mysli a ducha. 

Kromě skupinových lekcí je možné si také zacvičit na speciálním Pilates stroji Reformeru. 

REFORMER je velice efektivní cvičební stroj. Díky němu se lze dostat do formy ve velmi krátkém čase, aniž by zatížil pohybový aparát člověka. 

REFORMER pracuje s pevným i pohyblivým bodem, díky čemuž skvěle kopíruje princip svalové akce. Umožňuje daleko lepší kontrolu pohybu a jistotu, že už od prvního cvičení zapojujete správné svalové skupiny. A pokud budete mít při cvičení pocit, že už Vám nemůže být lépe, výhledy z oken na vsetínský zámek, kostel a řeku Bečvu Vám náladu ještě vylepší :-)

Děkuji Vám za zájem o Benefiční cvičení na podporu Rané péče, kterou poskytuje vsetínské Auxilium o.p.s. (https://www.auxilium.cz/sluzby/registrovane-sluzby/rana-pece/)Toto cvičení probíhalo každý pátek ve večerních hodinách. Jelikož by rádi pomáhali i další zájemci o cvičení Pilates a v jiných časech, rozhodla jsem se, že nebude probíhat jen jedna omezená lekce, ale každý týden náhodně vyberu jedno cvičení, ze které poputuje celá částka na podporu. Peníze budou předány na konci každého čtvrtletí daného roku.

Raná péče je služba, která podporuje a pomáhá rodinám, kterým se narodí dítě s postižením, předčasně narozeným dětem a dětem ohrožených ve vývoji. Mé rodině opravdu pomohla, proto jsem se rozhodla právě pro podporu této služby. Více info: https://www.sofi-anna.eu/l/rana-pece/ Děkuji.

Pokud máte zájem cvičit v kruhu svých přátel, známých či kolegů, není problém vytvořit si vlastní skupinku. Společně pak najdeme vyhovující čas a prostor na cvičení.

S sebou budete potřebovat vlastní podložku na cvičení (omezené množství je k dispozici) a pohodlné oblečení. Cvičí se nejlépe na boso. 

Cvičení ve skupině trvá 55 minut. 

Lze platit hotově na místě či přes bankovní účet: 230 1603234/2010.

Samozřejmostí je vydání daňového dokladu. Některé pojišťovny Pilates cvičení proplácejí či na něj přispívají v různých částkách.

Rozvrh

V PONDĚLÍ a ÚTERÝ - probíhají soukromé lekce, lekce pro maminky s dětmi ve Valašské Polance a skupinové lekce -  plně obsazeno.

VE STŘEDY probíhají individuální lekce cvičení na REFORMERU. 

ČTVRTEK - dopolední lekce jsou plné, večerní také obsazené. 

PÁTEK - probíhají individuální lekce. 

Na všechny lekce, kromě pokročilých, se lze hlásit jako náhradník. 

Pro časy cvičení na REFORMERU mne prosím kontaktujte.

Online rezervace